Яхт-Клуб Черкассы, Черкасский Яхт-Клуб, Яхт-Клуб Парус

Дитяча школа

Дитяча вітрильна школа в Черкасах - це практичні заняття на яхтах класів "Оптиміст", "Кадет", "Луч" для дітей віком від 9 років.
Крім тренувань на воді - ми приділяємо величезну увагу теоретичній та фізичній підготовці на березі.
Ми надаємо яхти, послуги кваліфікованих тренерів і всі потрібні матеріали для занять.
Особливу увагу приділяємо безпеці на березі і на воді.
Для забезпечення безпеки у нас є швидкісний тренувальний катер.
Для повного залучення в тему ми вивчимо з вашими дітьми історію вітрильного спорту, розберемося в принципах і правилах перегонів, в устаткуванні яхт.
Ваша дитина навчиться керувати вітрильною яхтою на всіх курсах до вітру, робити повороти оверштаг і фордевінд, в'язати морські вузли і застосовувати отримані знання і вміння на практиці.
Наша дитяча вітрильна школа в Черкасах підійде як тим, хто хоче тільки познайомити дитину з яхтою і зрозуміти, наскільки це їй цікаво, так і тим, хто планує продовжити заняття вже на більш високому рівні.
Чому варто спробувати?

  • Вашій дитині відкривається дорога в спорт - адже всі великі спортсмени колись починали свій шлях саме з дитячих шкіл;
  • Ваша дитина заведе нові знайомства - адже вітрильний спорт вчить згуртованості та роботі в команді, це ідеально для дружби на багато десятиліть. Завдяки захопленню вітрильним спортом в майбутньому можна буде тренуватися і працювати в інших командах - спільну мову вийде знайти завжди!
  • Ваша дитина отримає найяскравіші емоції та враження - адже мало що зрівняється з виходом на яхті на воду, а нові знання і вміння залишаться з дитиною на все життя.

Подаруйте своїй дитині мрію!

Українська
Image: 
Corporate Site - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.